پرده دومکانیزم

پرده های دومکانیزم با نام های متفاوتی در بازار عرضه می شود. این پرده های جذاب و مورد اقبال بازار، همواره سلیقه خاص پسندان است و نووآ بعنوان سرآمد تولید این نوع محصول در انواع مختلف، پیشرو در تولید پرده های دومکانیزم است.
پرده های دومکانیزم معمولا با شید و محصولاتی همچون زبرا و تور همراه می شوند. کنترل کامل نور ورودی یکی از خصیصه های مهم پرده های دومکانیزم است. زمانی که شید و پرده زبرا همزمان یک طرح چاپی را به خود میگیرند دید بصری فوق العاده ای جاصل می شود که به پرده های ایینه ای معروف هستند.

شناسه محصول 

نمونه محصول 

زبرا پلیسه

طرح پلیسه دار تقریبا بافتی برجسته دارد و در ترکیب و ایجاد پرده های دومکانیزم نیز مورد استفاده واقع می شوند که طرح منحصر به فردی را ایجاد می نماید. انواع مختلفی از طرح های پلیسه دار با زمینه شیدکه  در مکانیزم اول قرار دارد، پرده های زیبایی را ایجاد می نمایند

این پرده ها ماهیتا رنگ و طرح خاص خود را دارند و مناسب برای منازل و دفاتر کار هستند. این پرده ها آمیزه ای جذاب از طراحی سبک مدرن بوده و دارای ثبات شکل و فرم هستند.

زبرا سه سانتی

زبرا سه سانتی در اصل به فواصل برجسته و پر پرده های زبرا گفته می شود. بیشک معنی سه سانت، فاصله بین فضاهای خالی و پر است. بسته به نوع سلیقه و محیط استفاده، هرکدام از طرح های زبرا می توانند مفید واقع شوند. در پرده های دومکانیزم، پرده های یکسانتی و سه سانتی جذابیت خوبی را ایجاد می نمایند.

زبرا لمه

امروزه پارچه‌های لمه به دلیل پیشرفت‌های حاصل شده در صنعت نساجی، در طرح‌ها و انواع مختلفی تولید می‌شوند. لمه از پارچه هایی است که ترکیب شیک و خاصی را ایجاد می نماید

زبرا 1سانتی

زبرا یک سانتی در اصل به فواصل برجسته و پر پرده های زبرا گفته می شود. بیشک معنی یکسانت، فاصله بین فضاهای خالی و پر است. بسته به نوع سلیقه و محیط استفاده، هرکدام از طرح های زبرا می توانند مفید واقع شوند. در پرده های دومکانیزم، پرده های یکسانتی و سه سانتی جذابیت خوبی را ایجاد می نمایند.

زبرا معمولی

زبرا معمولی یا همان زبرا های 5 سانت، متداول ترین نوع استفاده از پرده های زبرا می باشند که با استفاده از این نوع پرده های میتوان دید بصری، کنترل نور ورودی و همچنین قدرت طرح بالا را به محیط مورد استفاده هدیه داد. این نوع پرده ها ایستایی بالایی دارند و همچنین قدرت دید فراوانی را به ارمغان می آورند.

زبرا تور

تور در دومکانیزه بستگی زیادی به شید آستر زیر خود دارد. معمولا از نوع سفید برای این نوع محصول استفاده می شود. روشنی و برتری رنگ و توناژ سفید در این نوع طرح مشهود است