پرده زبرا

پرده زبرا ، از اجناس مورد اقبال بازار می باشد. ساختار پرده های زبرا از جنس تور و پارچه است و به صورت بافت هایی راه راه طراحی می شوند. یکی از مهم ترین قابلیت های پرده ، زبرا کنترل مقدار نور واردشده به محیط می باشد. پرده زبرا از یک پارچه که بصورت افقی از تور و پارچه بافته شده است تشکیل شده است که این پارچه به صورت دولایه بر روی هم قرار میگیرد. در واقع این نوع پرده پیوند دهنده نور و محیط کار یا منزل می باشد. مدیریت نور در این نوع فضاها به آسانی انجام می گردد. روش استفاده این نوع پرده بسیار راحت و کم استهلاک است. به طوری که پارچه در قاب بالای پرده بصورت رول جمع می شود. بدلیل تنوع رنگ و لایه های متفاوت رنگ در یک درگاه پرده، از زیبایی خاصی برخوردار است و اگر در هنگام انتخاب این نوع پرده ، توجه به هارمونی آن با رنگ دیوار و وسایل موجود در محیط و ترکیب رنگها رعایت شود زیبایی خاصی به محل کار شما و یا خانه میدهد.

شناسه محصول 

نمونه محصول 

زبراپلیسه

پرده زبرا پلیسه از پرده هاییست که تنوع طرح فراوانی دارد و معمولا برای محیط های مسکونی و اداری رسمی طرح مناسبی است. تنوع و کیفیت بالای این نوع جنس پارچه، طرح های جالبی را نیز به وجود می آورد

زبرامعمولی

زبرا معمولی متداول ترین نوع از خانواده پرده های زبرا است و در عین حال یکی از پرفروشترین ها نیز هست. ترکیب این مجموعه با پرده های دیگر مانند شید نیز، دید بصری زیبایی را ایجاد می کند. پرده های زبرا معمولی ماندگاری بالا، ایستایی مناسب  درکنار طرح های چاپی و رنگی جذاب، محصولی خاص و منحصر به فرد را ایجاد می نماید.

زبرا لمه

پرده زبرا لمه در بازار بعنوان یک محصول شیک و خاص شناخته می شود که در بازار نیز رو به توسعه است. لطافت و رنگ پذیری بالا، در کنار آرشیو طرح های جذاب محصولی خاص را به ارمغان آورده است.