پوستر

در مارکت رقابتی امروز که کلکسیونی از طرح ها و اشکال متنوع در آن دیده می شود گاها تشخیص یک جنس مرغوب از نا مرغوب بسیار سخت است.
یک پوستر خوب مشخصات خاص خود را دارد.

این پوستر می بایست بر روی کاغذی چاپ شود که ماندگاری بالایی داشته باشد و به مرور زمان دچار تغییر شکل نشود.در مجموعه NOVA همواره بهترین جنس کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد ویکی از اصول مهم مجموعه NOVA نیز تاکید بر استفاده از جنس درجه یک است.

یک پوستر خوب می بایست چاپ قوی داشته باشد. چاپ در مجموعه NOVA با قویترین دستگاه های چاپ روز دنیا و بصورت UV انجام می شود

یک پوستر خوب باید تفاوت رنگ با آنچه که سفارش داده شده، نداشته باشد. NOVA مفتخر است با بهره گیری از جدیدترین و مجهزترین دستگاه های چاپ پوستر، این چالش اساسی در چاپ این محصول را حل نموده و با دقت فراوان این مساله را پیگیری می کند.

علاوه بر این پوستری مناسب است و در مارکت طرفدار دارد که ویژگی هایی همچون قابل شست و شو بودن، قابلیت جابجایی داشتن، نصب آسان، طراحی جذاب و متناسب با المان های موجود در محیط و همچنین سازگار با محیط زیست باشد که NOVA تمامی این موارد را در بالاترین سطح ممکن دنبال میکند

شناسه محصول 

نمونه محصول 

پوستر

پوستر دیواری خالق فضاهای جذاب و منحصر به فرد است. در انواع فضاها از مسکونی گرفته تا اداری از انواع پوسترها استفاده می شود. فراوانی استفاده از پوسترهای دیواری وابسته به کیفیت کاغذ مورد استفاده و کیفیت چاپ دارد. ماندگاری بالای طرح ها، کیفیت مناسب کاغذ و طرح های جذاب از ویژگی های متمایز یک پوستر خوب است که در نووا، پوستر های تولیدی از این ویژگی برخوردار هستند.